BOROVSKÁ DESÍTKA 2022: Startovní listina
Přihlášeno je 231 závodníků. Pořadí ve startovní listině je určeno loňskými výsledky a datem přihlášení.

ST. ČÍSLOJMÉNOROČNÍKKATEGORIEKLUB/BYDLIŠTĚ
1 Exner Jakub 1983 MUŽI do 40 SwobodaPteam
2 Blažek Jaroslav 1993 MUŽI do 40 TJ ČZU
3 Stejskal Tomáš 1992 MUŽI do 40 Team Vepřová
4 Koščák Peter 1983 MUŽI do 40 Přibyslav
5 Kysela Tomáš 1987 MUŽI do 40 České Budějovice
6 Zadina Vladimír 1988 MUŽI do 40 Carnivora
7 Jureček Jan 1983 MUŽI do 40 Jámy
8 Štursa Radek 1991 MUŽI do 40 Žďár nad Sázavou
9 Stránský Petr 1978 MUŽI do 50 TJ Kafky
10 Zelený Zbyněk 1988 MUŽI do 40 UCEEB
11 Kučera Lukáš 1988 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
12 Brabenec Miroslav 1959 MUŽI nad 60 Žďár n. S.
13 Fišer Michal 1998 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
14 Berka Václav 1983 MUŽI do 40 MST Jihlava
15 Sibera Jan 1991 MUŽI do 40 Stříbrné Hory
16 Řezníček Petr 1973 MUŽI do 50 Polnička
17 Dubský Roman 1978 MUŽI do 50 Přibyslav
18 Dejmal Ondřej 2002 MUŽI do 40 M´kay
19 Hospodka Miroslav 1990 MUŽI do 40 Carnivora
20 Frűhbauer Jiří 2001 MUŽI do 40 M'kay
21 Vodička Aleš 1990 MUŽI do 40 UCEEB
22 Kučera Radek 1975 MUŽI do 50 Marcipan
23 Kadlec Tomáš 1997 MUŽI do 40 Krásněves
24 Málek Milan 1981 MUŽI do 50 2IDEA
25 Lacina Václav 1969 MUŽI do 60 Havlíčkova Borová
26 Antl Martin 1987 MUŽI do 40 Praha
27 Ptáček Jindřich 1976 MUŽI do 50 Klondajk u Sázavy
28 Bělohlávek Jaromír 1964 MUŽI do 60 ASPV Chotěboř
29 Štěrba Josef 1987 MUŽI do 40 Železnohorák tým
30 Zadina Jan 1985 MUŽI do 40 Carnivora
31 Strašil Radek 1984 MUŽI do 40 Carnivora
32 Pecha Marek 1989 MUŽI do 40 Vepřová
33 Hejda Tomáš 1985 MUŽI do 40 Voklobáci
34 Geist Jiří 1969 MUŽI do 60 Havlickova Borova
35 Rejhon Jiří 1973 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
36 Benc Jan 1991 MUŽI do 40 Přibyslav
37 Brožek Radmil 1954 MUŽI nad 60 KRB Chrudim
38 Rambousek Michal 1991 MUŽI do 40 Královský vršek
39 Šmíd Pavel 1988 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
40 Vábek Jiří 1981 MUŽI do 50 Praha
41 Janáček Miroslav 1985 MUŽI do 40 Oudoleň
42 Zimmermannová Markéta 1989 ŽENY do 40 Havlíčkův Brod
43 Špale Jan 1996 MUŽI do 40 ČVUT UCEEB
44 Hájek Ladislav 1978 MUŽI do 50 Havlíčkova Borová
45 Hrenic Ondřej 1979 MUŽI do 50 Přibyslavská 10
46 Smetánka Ondřej 1989 MUŽI do 40 Pampelišky
47 Horák Luděk 1970 MUŽI do 60 TURBO Chotěboř
48 Hrubý Jan 1990 MUŽI do 40 duo quadrigis
49 Kadlec Josef 1959 MUŽI nad 60 Krásněves
50 Urban Zdeněk 1981 MUŽI do 50 Golčův Jeníkov
51 Zelený Pavel 1986 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
52 Čeloud Patrik 1989 MUŽI do 40 Přibyslav
53 Sláma Adolf 1970 MUŽI do 60 Žďár nad Sázavou
54 Sochorová Šarlota 2009 dorostenky Polnička - 10 km
55 Pavlas Antonín 1956 MUŽI nad 60 Stříbrné Hory
56 Sochor Miloš 1978 MUŽI do 50 Polnička
57 Miřácký Lukáš 1983 MUŽI do 40 Světlá nad Sázavou
58 Záruba Martin 1981 MUŽI do 50 Hřebec team
59 Pospíchal Jaromír 1959 MUŽI nad 60 TJ Sokol Nížkov
60 Jonáš Luboš 1964 MUŽI do 60 TJ Kozlov u Jihlavy
61 Sochor Tobiáš 2012 dorostenci Polnička - 10 km
62 Adamcová Petra 2001 ŽENY do 30 Carnivora
63 Kubát Milan 1990 MUŽI do 40 Carnivora
64 Benda Jiří 1977 MUŽI do 50 OTB ŠTOKY
65 Belobrad Filip 1984 MUŽI do 40 Osamelé lvíče
66 Lacinová Hana 1970 ŽENY nad 50 Havlíčkova Borová
67 Hájková Eliška 2001 ŽENY do 30 Havlíčkova Borová
68 Říčka Jaroslav 1968 MUŽI do 60 Škrdlovice
69 Nekuža Roman 1978 MUŽI do 50 Žďár nad Sázavou
70 Forejtová Jana 2003 ŽENY do 30 Ždírec nad Doubravou
71 Staněk Vojta 1988 MUŽI do 40 K-BOB Brzkov
72 Kříž Petr 2000 MUŽI do 40 Radkov
73 Pometlová Eliška 1990 ŽENY do 40 Česká Jablonná
74 Benc Martin 1989 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
75 Ledvinka Josef 1972 MUŽI do 60 Přibyslav
76 Tůmová Naďa 1963 ŽENY nad 50 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
77 Janáček Pavel 1997 MUŽI do 40 Staré Ransko
78 Coufal Jaroslav 1973 MUŽI do 50 Včelákov
79 Kubát David 1992 MUŽI do 40 Carnivora
80 Belobradová Veronika 1986 ŽENY do 40 Osamelé lvíče II
81 Vytlačil Tomáš 1994 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
82 Ondráček Zdeněk 1965 MUŽI do 60 Oudoleň
83 Rakušanová Jitka 2004 ŽENY do 30 BM Fitness Havlíčkův Brod
84 Ondráček Luboš 1971 MUŽI do 60 Staré Ransko
85 Svědiroh Miroslav 1965 MUŽI do 60 Cihelna Pardubice
86 Novák Zdeněk 1939 MUŽI nad 60 BV Jihlava
87 Tůma Tomáš 1962 MUŽI nad 60 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
88 Strnadová Simona 2002 ŽENY do 30 Havlíčkova Borová
89 Škareda Jan 1968 MUŽI do 60 Přibyslav
90 Satrapa Ondřej 1974 MUŽI do 50 Run Is Hobby
91 Bohuněk Miloslav 1961 MUŽI nad 60 Sokol Libice
92 Blažková Pavla 1973 ŽENY do 50 Havlíčkova Borová
93 Strašil Miroslav 1969 MUŽI do 60 Dobrá 105
94 Kučírek Petr 1964 MUŽI do 60 Havl Brod
95 Fabriková Blanka 1960 ŽENY nad 50 Brno- Bystrc
96 Voborníková Eva 1968 ŽENY nad 50 SK Chotěboř
97 Blahová Hana 1993 ŽENY do 30 duo quadrigis
98 Rakušan Jaroslav 1983 MUŽI do 40 Vítanov
99 Burdová Hana 1981 ŽENY do 50 Přibyslav
100 Brabec Roman 1963 MUŽI do 60 Hlinsko
101 Pešková Barbora 2004 ŽENY do 30 Havlíčkův brod
102 Břízová Lenka 1991 ŽENY do 40 Ždírec nad Doubravou
103 Maščuch Jakub 1982 MUŽI do 50 UCEEB
104 Pech Jindřich 1980 MUŽI do 50 Žleby
105 Borek Jan 1985 MUŽI do 40 Světlá nad Sázavou
106 Pazourová Michaela 1989 ŽENY do 40 Vysočina
107 Hájek Filip 2000 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
108 Jelínek Antonín 1947 MUŽI nad 60 Aquclub Halíčkův Brod
109 Kučírek David 1988 MUŽI do 40 Havl Brod
110 Kalitová Jitka 1988 ŽENY do 40 Ždírec nad Doubravou
111 Lacina Robert 1976 MUŽI do 50 OTB Štoky
112 Tojner Richard 1970 MUŽI do 60 Jihlava
113 Chloupková Kateřina 1982 ŽENY do 50 Ždírec nad Doubravou
114 Lex Radim 1979 MUŽI do 50 Modlíkov
115 Kajml Michal 1972 MUŽI do 60 Slavětín
116 Krátký Robert 1978 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
117 Bártová Aneta 1996 ŽENY do 30 Příjemky
118 Adamcová Zdeňka 1993 ŽENY do 30 Petrkov 66
119 Kvášová Veronika 1996 ŽENY do 30 Nový svět 108
120 Strnad Tomáš 1999 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
121 Blažková Klára 1994 ŽENY do 30 Vepřová
122 Šváb Karel 1982 MUŽI do 50 Brno
123 Hondl Vojtěch 1993 MUŽI do 40 OTB Štoky
124 Klimeš Jan 1984 MUŽI do 40 TJ Velké Poříčí
125 Klement Vilda 2003 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
126 Čapek Josef 2002 MUŽI do 40 Modlíkov
127 Vykoukal Tomáš 2006 dorostenci Pardubice
128 Strašil Martin 1992 MUŽI do 40 Dobrá
129 Škacha Pavel 1992 MUŽI do 40 Přibyslav
130 Figurová Katarína 1994 ŽENY do 30 Jihlava
131 Málek Petr 1989 MUŽI do 40 Jihlava
132 Fiedlerova Lucie 1984 ŽENY do 40 Carnivora
133 Plesl Jakub 1990 MUŽI do 40 Carnivora
134 Horák Jakub 2000 MUŽI do 40 Nové Veselí
135 Fišer Jan 1980 MUŽI do 50 Žďár nad Sázavou
136 Grygera Tomáš 1984 MUŽI do 40 SHINDA RUNNING
137 Konfršt Vlasta 1982 MUŽI do 50 Vepřová
138 Černá Veronika 1982 ŽENY do 50 Svitavy
139 Petržílek Zdeněk 1955 MUŽI nad 60 KRB Chrudim
140 Luňáček Ladislav 1977 MUŽI do 50 Havlíčkova Borová
141 Melicharová Jana 1989 ŽENY do 40 Velká Bíteš
142 Stejskal Aleš 1997 MUŽI do 40 Vepřová
143 Sobotka Radim 2004 MUŽI do 40 Sázava
144 Váca Ondřej 1997 MUŽI do 40 Sázava
145 Fiala Ondřej 1988 MUŽI do 40 Prachovice
146 Fousek Radim 1996 MUŽI do 40 Ždírec nad Doubravou
147 Losenický Miloš 1999 MUŽI do 40 Ždírec nad Doubravou
148 Havel Jaromír 2000 MUŽI do 40 Ždírec
149 Ptáček Jakub 1999 MUŽI do 40 Velká Losenice
150 Malicki Dominik 1998 MUŽI do 40 Velká Losenice
151 Straka Vratislav 1977 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
152 Straková Hana 1977 ŽENY do 50 Havlíčkův Brod
153 Gregor Jaroslav 1951 MUŽI nad 60 Běchovice
154 Čapek Matěj 1996 MUŽI do 40 Modlíkov
155 Danielka Filip 1995 MUŽI do 40 The losers Initiative
156 Štědrá Jaroslava 1963 ŽENY nad 50 modlíkov
157 Zvolánková Olga 1970 ŽENY nad 50 stříbrné hory
158 Meloun Vít 1985 MUŽI do 40 Dlouhá Ves
159 Sobotková Barbora 2001 ŽENY do 30 Malá Losenice
160 Šrámek Roman 1978 MUŽI do 50 Modlíkov
161 Šimánková Klára 1996 ŽENY do 30 Havlíčkův Brod
162 Kopecká Lenka 1980 ŽENY do 50 Pampelišky
163 Zukal Petr 1973 MUŽI do 50 Chýška
164 Zukalová Ivana 1971 ŽENY nad 50 Chýška
165 Němec Vlasta 1979 MUŽI do 50 Mimoň team Sobiňov
166 Vaváček Ivan 1963 MUŽI do 60 Krnov
167 Stejskal Karel 1978 MUŽI do 50 Drnovice
168 Špilka Jan 1999 MUŽI do 40 Lípa
169 Havlíčková Květa 1980 ŽENY do 50 Okrouhlice
170 Havel Petr 1994 MUŽI do 40 Lípa
171 Zadina Petr 1966 MUŽI do 60 Rozsochatec
172 Fikarová Eva 1984 ŽENY do 40 Štoky
173 Fikar Jan 1984 MUŽI do 40 Štoky
174 Čermák Michal 1983 MUŽI do 40 Modlíkov
175 Zych Ondřej 1988 MUŽI do 40 Zygy team Třemošná
176 Zychová Stánina 1989 ŽENY do 40 Zygy team Třemošná
177 Rybenská Veronika 1993 ŽENY do 30 Žďár nad Sázavou
178 Čermák Petr 1985 MUŽI do 40 Modlíkov
179 Svobodová Iveta 1968 ŽENY nad 50 Chrudim
180 Haubert Tomáš 1988 MUŽI do 40 Carnivora
181 Nesporý Hubert 1966 MUŽI do 60 Jiskra Humpolec
182 Šorf Petr 1994 MUŽI do 40 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
183 KRYNICKÁ Míša 2000 ŽENY do 30 Cykloklub Krucemburk
184 MÁČEL Martin 1997 MUŽI do 40 Cykloklub Krucemburk
185 HAVLASOVÁ Petra 1964 ŽENY nad 50 Cykloklub Krucemburk
186 Sizov Artem 1993 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
187 Riegerová Jaroslava 1982 ŽENY do 50 Havlíčkův Brod
188 Rieger Lukáš 1985 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
189 Vašek René 1977 MUŽI do 50 Krucemburk
190 Gregor Martin 1994 MUŽI do 40 DBK Chotěboř
191 Kolouch Radek 1982 MUŽI do 50 Ždírec nad Doubravou
192 Horyna Miroslav 1954 MUŽI nad 60 Praha-Zahradní Město
193 Lstibůrek Zbyněk 1981 MUŽI do 50 Havlíčkův Brod
194 Janeček Jan 1999 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
195 Bohunek Jaroslav 1984 MUŽI do 40 Sokol Libice
196 Kubát Jan 2005 dorostenci Oudoleň
197 Vítek Jaroslav 1972 MUŽI do 60 Werunning Jihlava
198 Petráš Miroslav 1979 MUŽI do 50 Žďár nad Sázavou
199 Frühbauer Ales 1989 MUŽI do 40 Havlíčkova Borová
200 Zielina Matouš 1992 MUŽI do 40 SPQR
201 Rejhon Tomáš 1999 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
202 Kotil Karel 1988 MUŽI do 40 Bílek
203 Novosadová Lenka 1995 ŽENY do 30 Havlíčkova Borová
204 Holas Martin 1997 MUŽI do 40 Staré Ransko
205 Málek Lukáš 1982 MUŽI do 50 2Idea
206 Beran Petr 1993 MUŽI do 40 TJ Sokol Bezděkov
207 Půžová Tereza 1988 ŽENY do 40 České Budějovice
208 Luňáček Jaroslav 1978 MUŽI do 50 Maleč tým
209 Vondrák Martin 1985 MUŽI do 40 Luka nad Jihlavopu
210 Nováková Kristina 2004 ŽENY do 30 Česká Bělá
211 Zvolánek Vladimír 1988 MUŽI do 40 Oudoleň
212 Poskočilová Anika 1994 ŽENY do 30 Havlíčkův Brod
213 Poskočil Pavel 1996 MUŽI do 40 Havlíčkův Brod
214 Tlustoš Zdeněk 1979 MUŽI do 50 jACO blesk
215 Křenek Adam 2005 dorostenci SK ANTE Žďár nad Sázavou
216 Ranecká Jitka 1980 ŽENY do 50 Česká Bělá 361
217 Ranecká Eliška 2007 0 Česká Bělá 361
218 Zvolánek Štěpán 2005 dorostenci Oudoleň
219 Černý Jan 1998 MUŽI do 40 Přibyslav
220 Čeloudová Nela 2000 ŽENY do 30 Přibyslav
221 Věžník Robert 2000 MUŽI do 40 Brno
222 Čeloudová Pavla 2002 ŽENY do 30 Přibyslav
223 Souček Jiří 1975 MUŽI do 50 Nové Ransko
224 Součková Dita 1976 ŽENY do 50 Nové Ransko
225 Součková Pavlína 2008 0 Nové Ransko
226 Danihel Jan 1970 MUŽI do 60 Polnička
227 Stehlíková Růža 1976 ŽENY do 50 Přibyslav
228 Mašek Daniel 1974 MUŽI do 50 SK TRI CYKLOCHLUBNA
229 Rychtecká Anna 1999 ŽENY do 30 Brzkov
230 Jirka Lukáš 1991 MUŽI do 40 Polná
231 Šrámková Lucie 2006 dorostenky Modlíkov